Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Кръстова вада
280 000 €
547 632.40 лв.

(2 074 €, 4 056.39 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:00 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 499 пъти.
Площ:
135 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

TSTeam Real Estate предлага за продажба просторен тристаен апартамент с тристранно изложение в новата жилищна сграда Cava Homes, кв. Кръстова вада.

Имотът се намира в една от най-търсените южни зони на София, в район с активно ново строителство, модерна градска среда и бърз достъп до бул. Черни връх , Околовръстен път и централната част на града. На минути разстояние са Paradise Center, метростанция Витоша , супермаркети, ресторанти, фитнеси и ежедневни удобства.

Апартаментът е разположен в съвременна сграда с контролиран достъп и поддържани общи части. Жилището впечатлява с просторни помещения, функционално разпределение и светлина през целия ден благодарение на изложението юг, изток и запад.

Разпределение:
антре
просторна дневна с кухненски бокс
две самостоятелни спални
баня с тоалетна
две тераси

Параметри:
застроена площ: 135.11 кв.м
обща площ: 159.47 кв.м
склад: 3.72 кв.м
изложение: юг / изток / запад

Имотът е подходящ както за собствено ползване, така и за инвестиция в район с високо търсене и ограничено предлагане на големи нови апартаменти.

Цена: 280 000 EUR

Възможност за закупуване на външно паркомясто:
площ: 12.75 кв.м
цена: 20 000 EUR

За повече информация и оглед:
Пламен Панделов
TSTeam Real Estate
0885 454 413

Работим с всички агенции и директни клиенти.
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0885454413
Брокер:
Пламен Панделов